Виставка осінніх композицій "Дивовижна фантазія осені"

27 жовтня 2023 р.

Виставка осінніх композицій
"Дивовижна фантазія осені"

Осінь часто називають золотою. І неважко здогадатися чому. Зелений, яскравий із весни колір листя восени перетворюється як за помахом чарівної палички в червону мідь, зелену латунь, коричневу бронзу, жовту охру, тобто в різні відтінки, властиві золоту. Тільки осінь може так перефарбувати природу без пензликів і фарб.

У Приватній Лінгвістичній гімназії у жовтні місяці щороку традиційно проводиться виставка осінніх композицій. Цьогоріч учні 1-11 класів на чолі з класними керівниками також провели таку виставку. Композиції були виконані з різних природних матеріалів, а тематику робіт гімназисти визначали самостійно. Хоча композиції і відрізнялись між собою,  але об’єднувало їх одне – бажання творити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність.

Приємно відзначити, що всі гімназисти виявили креативність, вишуканий смак та неабияку фантазію при створенні різнобарвних шедеврів мистецтва.

Дякуємо тобі, осінь, за те, що була в нас у гостях, що дарувала красу, натхнення та гарний настрій. Ти — справжня чарівниця!