Дискотека "Halloween"

27 жовтня 2023 р.

Дискотека "Halloween"

Напередодні осінніх канікул , 27 жовтня 2023 р., в нашій гімназії відбулося уже традиційне, надзвичайно веселе свято  – Хеловін.

У цей день кожен міг перевтілитися в улюбленого казкового героя чи створити власний образ, реалізовуючи свою фантазію і творчий потенціал.

Цей день не обійшовся без тематичних декорацій. Було все казково! Кругом стояли гарбузи-світильники! У класних  кімнатах можна  було побачити   паперових кажанів, штучне павутинням на стінах, вікнах, дверях.

Свято супроводжувалося різноманітними заходами, у яких  діти охоче брали участь. Також відбулася  дитяча дискотека, де учні показала свої таланти у танцях!  Усі гімназисти були надзвичайно задоволені, що саме таким веселим заходом закінчилася перша чверть навчального року.

Бажаємо всім гарно відпочити на осінніх канікулах та з новими силами прийти до гімназії на початку другої чверті!

Бажаємо всім гарно відпочити на осінніх канікулах

та з новими силами прийти до гімназії на початку другої чверті!