Концерт "Таланти твої, Гімназіє!"

20 жовтня 2023 р.

Концерт "Таланти твої, Гімназіє!"

20 жовтня 2023 р. в нашій Гімназії відбулося свято, якого немає в жодному календарі, але для нас воно є особливим. Наші гімназисти показали свої таланти, творчість, знання та уміння.

Ведучі заходу – учениці 10 класу Янко Катерина та Петрова Даря - запросили гостей у мандрівку до «нашої казкової Галактики».

Наша галактика налічує 7 запальних, енергійних, молодих і веселих сузір’їв, які мають відповідні назви: Музичне, Літературне, Театральне, Мистецьке, Акробатичне, Спортивне й Танцювальне.

Першим на зоряному небосхилі засяяло Музичне сузір’я.

У чарівний світ музики ми поринули разом із  учнями 3 класу та їх вокально-танцювальним номером «Ми на хвилі».

Учениця 6 класу Гринько Катерина  зачарувала всіх присутніх  піснею «Пташечка». Учень 3 класу Коломицев Іван вразив піснею «Історія України за 5 хвилин». Учениця 4 класу Карпенко Вероніка підкорила серця піснею «Не залишай». Учень 1 класу Прохоренко Лев неперевершено виконав Гімн України.

Мандрівку Музичним сузір’ям продовжили талановиті учениці 6 класу Іванько Соня і Мельнікова Олександра з піснею «The feels».  Учениця 10 класу  Перехрест Ліза зірвала шквал оплесків, виконавши пісню «Вечорниці». Фінальним акордом музичної феєрії став виступ учня  8 класу Сурая Анатолія з віртуозною грою на фортепіано.

Театральне сузір’я представили учні 2 класу з гумористичним номером «Підготовка до школи».

Мистецьке сузіря представили наші молоді художники, а також майстри декоративно-ужиткового мистецтва, чиїми унікальними роботами пишається вся школа:

1. Глоба Дарина (учениця 3 класу) з картиною «Лисичка восени;.

2. Баток Марія (учениця 3 класу) з картиною «Осінній барвінок» та «Натюрморт»;

3. Сокольникова Маргарита (учениця 3 класу) з картиною «Барви літа»;

4. Карпенко Вероніка (учениця 4 класу) з картиною «Дівчинка в лісі»;

5. Панченко Максим (учень 5 класу) з картиною «Вечірнє море»;

6. Родіонова Анастасія(учениця 6 класу) з прикрасами ручної роботи з бісеру;

7. Тавлуй Артем(учень 6 класу) з картиною «Синя квітка».

8. Бакалова Марія (учениця 8 класу) з роботами «Датський костел»,  «Полуничний натюрморт», «Гіпсові фігури», «Листування», «Лінійна геометрія»;

9. Перехрест Єлизавета (учениця 10 класу) з композиціями «Каченята», «Захід Сонця на березі Дніпра», «Квіткова крамниця».

Літературне  сузір’я представили талановиті учні нашої Гімназії з декламацією віршів українською, польською, французькою та німецькою мовами. Учні 5 класу Пучок Валерія, Шпак Олександра, Логвиненко Ілля та Музика Ліза торкнулися найтонших струн душі поезією Ліни Костенко. Прудкий Святослав, учень 5 класу, прочитав вірш «Polak mały»  польською мовою. Учень 7 класу Лазаускас Тимофій вразив французьким шармом, прочитавши шедевр Поля Верлена «Осіння пісня» мовою оригіналу. А учні 7 класу Гулицький Денис та Чекаленко Марія представили загалу поезію Генріха Гейне «Лореляй» німецькою мовою.

Також на святі були присутні наші зіркові спортсмени, гордість рідної Гімназії:

·   Баток Артем (учень 1 класу, переможець міських змагань із хіп-хопу та брейк-дансу),

·     Мальчевський Іван (учень 3 класу, захисник у команді футбольного клубу «Зазим'я»),

·  Хоменко Гордій (учень 3 класу, воротар команди футбольного клубу «Погреби»),

·     Філоненко Сергій (учень 3 класу, переможець змагань із дзюдо),

·  Баток Марія (учениця 3 класу, переможниця змагань із хіп-хопу та   контемпу),

·   Старцева Діана (учениця 4 класу, переможниця змагань із хіп-хопу та тенісу),

·    Карпенко Вероніка (учениця 4 класу, неодноразова переможниця міських змагань із карате),

·     Яроцький Олег(учень 4 класу, переможець змагань із футболу, воркауту та  плавання),

·      Петрова Злата (учениця 4 класу, переможниця змагань із тенісу),

·    Нароцький Данило (учень 6 класу, призер у змаганнях із греко-римської боротьби),

·     Колот Іван (учень 6 класу, неодноразовий призер змагань із таеквондо),

·   Стефанська Олександра (учениця 8 класу, переможниця Кубку світу з  таеквондо),

·    Мальчевська Марія (учениця 8 класу, переможниця багатьох міжнародних змагань із фехтування)

Фінальним подарунком для гостей свята став виступ представників Танцювального сузір’я. Дітлахи вразили неперевершеними танцювальними номерами в різних стилях: учні 4 класу виступили з сучасним танцем у стилі хіп-хоп, учні 1 класу вразили запальною руханкою в стилі зумба, учасники хореографічної студії здивували майстерністю й професіоналізмом у виконанні контемпу.

Сподіваємося, наша Галактика щороку буде поповнюватися новими талантами, а ми всіляко сприятимемо розвитку творчого потенціалу наших гімназистів!