День самоврядування

20 жовтня 2023 р.

День самоврядування

20 жовтня 2023 р. у Приватній Лінгвістичній гімназії був проведений День самоврядування.

День самоврядування - особливий захід для кожного учня, адже це саме той день, коли можна відчути себе вчителем. Цього року учні були переповнені приємним хвилюванням, адже розуміли - сьогодні все в школі залежить від них.

Якщо до цього дня хтось думав, що бути вчителем легко, то зараз усі учні впевнені в тому, яка неймовірна відповідальність лежить на сучасному вчителеві. Заздалегідь діти розподілили між собою обов’язки: визначили, хто в якому класі буде класним керівником, хто який предмет викладатиме. Учителі охоче допомагали підготуватись до уроків. Нехай діти відчують не тільки самостійність, а й зрозуміють, наскільки нелегкою та відповідальною є робота вчителя.

Гімназисти провели уроки на високому рівні та неабияк показали свої вміння та навички.

Насправді, праця вчителя – важка і наполеглива, адже потребує змістовних знань свого предмета, любові та терпіння до дітей, постійного саморозвитку. А день учнівського самоврядування – це хороший досвід  для кожного школяра, який приносить незабутні враження.