Ярмарка Українських страв "Дари осені"

13  жовтня 2023 р.

Ярмарка українських страв
"Дари осені"

Раніше, на початок жовтня, люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб похвалитися вирощеним. Наші гімназисти також вирішили пригадати традиції наших пращурів і створити у школі невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку.

13 жовтня 2023 р. у Приватній Лінгвістичній гімназії відбувся осінній ярмарок. Від самого ранку і діти, і батьки несли разом із портфелями, різноманітну смакоту.

Участь у ярмарку  взяли учні 1-11 класів. Торгувати у молодших класах допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували.

Дорослі та малі залюбки продавали та купували. Кожен клас відрізнявся своєю оригінальністю, усім хотілося привернути увагу саме до своєї продукції. Були підготовлені різноманітні композиції з овочів та фруктів: яблучний фреш, пиріжки з сиром, "Вареники від Солохи", шоколадна ковбаска, шарлотка, млинці з начинкою та інше.

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно - ось як проходив осінній ярмарок!