День святого Миколая

06 грудня 2023 р.

День святого Миколая

06 грудня 2023 року до учнів приватної Лінгвістичної гімназії завітав святий Миколай, адже гімназисти гарно навчаються, є старанними та сумлінними. Учні показали свої здібності та таланти, співали пісні та танцювали.

Так, учні 1 класу заспівали для святого Миколая пісню  «Я - маленьке янгелятко», учні 2 класу виступили з музичною композицією «Зимонька» та виконали танок у стилі хіп-хопу.

Діти 3 класу виконали пісню «Ходить по Землі Святий Миколай», а учні 4 класу заспівали пісню «Новий Миколай» та виконали  Святковий танок.

Дівчата із 6 класу порадували присутніх піснею «Нічкою темною», а Гринько Катерина заспівала пісню англійською мовою.

На концерті були присутні вчителі, батьки, бабусі та дідусі, які підтримували юних артистів гучними оплесками. Глядачі були у захваті від концертної програми.

По завершенню концерту святий Миколай вручив кожному гімназисту солодкий подарунок.

Свято пройшло в дружній доброзичливій атмосфері.

Дякуємо нашим талановитим учителям Олені Спалінг, куратору 3 кл, Ірині Загладько, куратору 1 кл., Артему Близнюку, вчителю хореографії, за організацію чудового концерту.

Бажаємо всім міцного здоров'я, благополуччя, успіхів та удачі!

Нехай у наших домівках завжди панує мир і спокій!