Урочистий концерт до Дня вчителя

Урочистий концерт до Дня вчителя

за участі артистів Національної філармонії України

Професія вчителя – вічний екзамен,

Глибокий і довгий, як сивий Дніпро.

Професія вчителя – вічний екзамен

На мудрість, на чесність та на добро.

Хай вистачить Вам наснаги й здоров’я,

Натхнення бажаєм без краю й кінця.

Хай відгукнуться за все це любов’ю,

Повагою, щирістю учнів серця.

30 вересня 2022 року наша гімназійна родина зібралася у фойє гімназії, щоб відзначити День учителя.

Учительська доля… Багатогранна, складна, але цікава і неповторна! Обираючи професію вчителя, людина залишається педагогом на все своє життя…

Учні з великою шаною привітали засновника гімназії Валентину Петрівну та всіх наших учителів із їх професійним святом, побажали їм здоров’я, благополуччя, щастя, радості, любові, життєвих сил на багато-багато років.

З вітальним словом до вчителів звернулася засновник та директор гімназії Валентина Петрівна Дашковська. Вона побажала педагогам міцного здоров’я, творчого наснаги і незгасаючого натхнення, щасливої долі та довголіття та мирного неба над головою.

У цей святковий день до гімназії завітали артисти Національної філармонії України: народний артист України, професор Національної Музичної академії ім. П.  Чайковського Ігор Борко, талановитий виконавець та педагог, який працює у всесвітньо відомому танцювальному жанрі степ-денс, Володимир Шпудейко, а також лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів ансамбль народних інструментів "Рідні наспіви" під керівництвом заслуженого працівника культури України Юрія Карнауха. Художнє слово - заслужений діяч мистецтв України Світлана Корецька.

Народний артист України Ігор Борко виконав українську народну пісню "Гандзя" та сицилійську народну пісню "Сонечко".

Володимир Шпудейко здивував присутніх віртуозним виконанням степ-танцю.

У виконанні ансамблю народних інструментів "Рідні наспіви" звучали твори видатних композиторів:  «Київський вальс» Платона Майбороди, «Під небом Парижу» Хуберта Жиро, «Toccata» Поля Моріа та інші.

Ведуча концерту Світлана Корецька розповіла дітям про народні музичні інструменти: домру, бандуру, скрипку, гітару, котрабас, флейту, кларнет, сопілку, барабани, бубон, дзвіночки та інші.

Діти отримали можливість не лише прослухати чудові композиції у живому виконанні, а  й перевірити і розширити свої знання щодо назв, історії походження та технічних особливостей найрізноманітніших музичних інструментів.

Присутні на заході учні, вчителі, гості залишилися задоволеними концертом, який пройшов у атмосфері справжнього свята!

Дорогі вчителі!

Бажаємо Вам міцного здоров’я,

благополуччя мирного неба у нашій рідній Україні!