30 вересня 2022 р.
Урочистий концерт до Дня вчителя
за участі артистів Національної філармонії України
Професія вчителя – вічний екзамен,
Глибокий і довгий, як сивий Дніпро.
Професія вчителя – вічний екзамен
На мудрість, на чесність та на добро.
Хай вистачить Вам наснаги й здоров’я,
Натхнення бажаєм без краю й кінця.
Хай відгукнуться за все це любов’ю,
Повагою, щирістю учнів серця.
30 вересня 2022 року наша гімназійна родина зібралася у фойє гімназії, щоб відзначити День учителя.
Учительська доля… Багатогранна, складна, але цікава і неповторна! Обираючи професію вчителя, людина залишається педагогом на все своє життя…
Учні з великою шаною привітали засновника гімназії Валентину Петрівну та всіх наших учителів із їх професійним святом, побажали їм здоров’я, благополуччя, щастя, радості, любові, життєвих сил на багато-багато років.
З вітальним словом до вчителів звернулася засновник та директор гімназії Валентина Петрівна Дашковська. Вона побажала педагогам міцного здоров’я, творчого наснаги і незгасаючого натхнення, щасливої долі та довголіття та мирного неба над головою.
У цей святковий день до гімназії завітали артисти Національної філармонії України: народний артист України, професор Національної Музичної академії ім. П. Чайковського Ігор Борко, талановитий виконавець та педагог, який працює у всесвітньо відомому танцювальному жанрі степ-денс, Володимир Шпудейко, а також лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів ансамбль народних інструментів "Рідні наспіви" під керівництвом заслуженого працівника культури України Юрія Карнауха. Художнє слово - заслужений діяч мистецтв України Світлана Корецька.
Народний артист України Ігор Борко виконав українську народну пісню "Гандзя" та сицилійську народну пісню "Сонечко".
Володимир Шпудейко здивував присутніх віртуозним виконанням степ-танцю.
У виконанні ансамблю народних інструментів "Рідні наспіви" звучали твори видатних композиторів: «Київський вальс» Платона Майбороди, «Під небом Парижу» Хуберта Жиро, «Toccata» Поля Моріа та інші.
Ведуча концерту Світлана Корецька розповіла дітям про народні музичні інструменти: домру, бандуру, скрипку, гітару, котрабас, флейту, кларнет, сопілку, барабани, бубон, дзвіночки та інші.
Діти отримали можливість не лише прослухати чудові композиції у живому виконанні, а й перевірити і розширити свої знання щодо назв, історії походження та технічних особливостей найрізноманітніших музичних інструментів.
Присутні на заході учні, вчителі, гості залишилися задоволеними концертом, який пройшов у атмосфері справжнього свята!
Дорогі вчителі!
Бажаємо Вам міцного здоров’я,
благополуччя мирного неба у нашій рідній Україні!