Весняний ярмарок

28 квітня 2023 р.

Весняний ярмарок

Щороку в рамках декади природничих дисциплін у гімназії проходить весняний ярмарок.

Шкільний ярмарок — це завжди веселе та галасливе свято.

Учні самі готують різноманітні вітамінні страви та цілющі напої. Цьогоріч, 28 квітня 2023 року, на весняному ярмарку гімназисти мали можливість не лише продемонструвати свої оригінальні й корисні страви, а  й заробити невеликі гроші.

Хоча захід для нашої гімназії є традиційним, та кожного року діти вражають своєю креативністю. Найбільш смачнішими серед усіх страв були ніжні мафіни та кекси.

Також дуже смачними були пироги з начинкою із ягід, горіхів та фруктів. Учні від душі ласували корисними смаколиками з натуральних продуктів та пили власноруч приготовлені фреші.

Гімназисти продемонстрували свої неабиякі кулінарні здібності.

Захід  пройшов у дружній гімназійній атмосфері. Учні отримати безліч позитивних емоцій.