Прощай, Букварику!

26 травня 2023 р.

Прощай, Букварику!

26 травня 2023 року в гімназії відбулося традиційне шкільне свято – свято Букваря.

Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Букварем.

Щоб віддати шану Букварику, першокласники готувалися до  свята дуже старанно. Під керівництвом куратора класу Олени Павленко діти вчили вірші, пісні та підготували музичні композиції. Для першокласників це свято було надзвичайно хвилюючим.  Адже це був   не  просто  концерт,  а своєрідний звіт малюків про те,  чого вони досягли за цей рік.

На свято завітали батьки, бабусі, дідусі, вчителі та адміністрація  гімназії.

Свято пройшло у дружній сімейній атмосфері. Діти свій перший іспит здали на відмінно! Попереду  на них чекають канікули, нові відкриття та досягнення!

Гарного літнього відпочинку, дорогі діти!!!

Мирного нам усім неба над головою!!!