Випускний вечір учнів 11 класу

23 червня 2023 р.

Випускний вечір учнів 11 класу

23 червня 2023 року в приватній Лінгвістичній гімназії  відбувся випускний вечір учнів 11 класу.

Під звуки фанфар і бурхливі оплески вчителів, батьків та гостей ведучі запросили до святкової зали наших випускників.

Урочисту церемонію вручення свідоцтво про загальну середню освіту випускникам 11 класу розпочала директор гімназії Дашковська_Валентина_Петрівна.

Пані Валентина привітала випускників із закінченням гімназії, побажала їм міцного здоровя, благополуччя, подальших успіхів у навчанні, досягнення поставлених цілей, а також вірних друзів у житті, щасливої долі.

Свідоцтва про здобуття загальної середньої освіти  отримали 12  учнів, із них 6 випускників закінчили гімназію із золотими медалями і один випускник – зі срібною.

Золоті медалі отримали:

- Кубіца Каріна;

- Мішкой Андрій;

- Ніколоєв Ілля;

- Сиваченко Єлізавєта;

- Філоненко Анастасія;

- Чекаленко Анастасія.

Срібну медаль отримав Травков Арсєній.

Випускники висловили глибоку вдячність Валентині Петрівні за можливість навчатися в такому чудовому закладі, яким є наша гімназія, за  невтомну самовіддану працю, материнську любов і турботу, за атмосферу родинного затишку, створену в гімназії, а також подарували Валентині Петрівні троянди.
    Привітала своїх  вихованців куратор класу Острянко Ольга Юріївна. Вона побажала своїм випускникам міцного здоров’я, добра, щастя та успіхів у дорослому житті.

Випускники подякували Ользі Юріївні та всім вчителям за щоденну підтримку та розуміння, ґрунтовні знання, мудрі настанови.

Щирі слова вдячності гімназисти висловили і своїм батькам. А директор гімназії  Валентина Петрівна вручила їм подяки за сумлінне виховання дітей.

Від імені батьків на святі виступив  Ніколаєв Володимир Георгійович. Він побажав випускникам  подальших успіхів у навчання, а також подякував педагогічному колективу гімназії за сумлінну працю в такий складний час для нашої держави.

А фінальним акордом свята став незабутній випускний вальс.

Любі випускники!

Бажаємо Вам реалізувати всі свої плани, знайти свою стежку в житті, яка приведе кожного із Вас до омріяних висот!!!

Не забувайте гімназію і своїх вчителів, які відкрили для Вас дорогу у світ знань, вчили бути добрими, порядним, людяними.

Хай щасливою буде Ваша доля!!!

У добру путь!!!