Вітаємо іменинників
|
16 січня 2023 р.
Вітаємо іменинників 16 січня 2023 р. відбулася довгоочікувана традиційна
учнівська лінійка! Наша гімназійна родина привітала іменинників, що народилися у січні! Традиційно звучала пісня "Happy Birthday", “Пісенька крокодила Гени”, “Sto lat” (польською мовою). Усі іменинники отримали подарунки від директора гімназії Валентини Петрівни. ![](/images/2022-2023/16_01_23_liniuka_efgallery1/DSC_0012.jpg)
Вітаємо всіх! Миру, добра, благополуччя!❤️🇺🇦
|
![](img_0/spacer.gif) |