Створюємо лепбук "Мій Шевченко"

15 березня 2023 р.

Створюємо лепбук "Мій Шевченко"

У рамках декади української мови та літератури учні 5-го класу під керівництвом куратора класу Шевченко Каріни Розмиківни створили лепбук на тему «Тарас Шевченко. Крізь віки». Учні охоче поринули у творчу роботу, здійснили невеличку подорож таємничими сторінками біографії Кобзаря.

Лепбук був створений у вигляді української хатки. Він складався з декількох частин: вислови відомих людей про Т. Г. Шевченка, галерея картин Шевченка, листи до брата, цікаві факти з життя поета.

Такий вид діяльності є не тільки цікавим, а й корисним, адже допомагає удосконалити і систематизувати знання учнів про життя і творчість видатного поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча Тараса Шевченка.