Хімічний брейн-ринг

13 квітня 2023 р.

Хімічний брейн-ринг

13 квітня 2023 року в рамках декади природничих дисциплін учитель хімії та біології Острянко Ольга Юріївна організувала та провела для учнів 8 класу хімічний брейн-ринг. Метою заняття було розвивати пізнавальну активність, логічне мислення, інтерес учнів до предмета, комунікативну та соціальну компетентність, формувати вміння застосовувати знання в нестандартних ситуаціях, висловлювати свої думки.

Урок був проведений у формі змагань між двома командами. Спочатку був конкурс «Розминка». Учасники команд по черзі відповідали на питання. Далі – конкурс «Знавці формул». Діти отримали картки з символами хімічних елементів, з яких потрібно було скласти можливі формули речовин і дати їм назви.

Наступним завданням був конкурс «Дешифрувальник». Діти визначали зашифровані слова і отримували назви хімічних елементів. Також розгадували ребуси та кросворди.

Урок пройшов захоплююче і цікаво.