Інтелектуально-розважальна гра "Солов'їне шоу"

13 березня 2023 р.

Інтелектуально-розважальна гра

"Солов'їне шоу"

13 березня 2023 року в рамках декади української мови та літератури учитель Пучок Юлія Вікторівна  організувала й провела інтелектуально-розважальну гру «Солов’їне шоу» для учнів 7 класу.

У першому раунді гравці по черзі відповідали  «так» або «ні» на ряд запитань з різноманітних галузей мовознавства. У наступному конкурсі під назвою «Хвилинка» учасники протягом хвилини мали дати якнайбільше правильних відповідей на досить непрості мовні запитання. У третьому раунді під назвою «Дешифрувальник» гравці продемонстрували свою вправність у розгадуванні анаграм. У конкурсі «Мова цифр» діти розгадували ребуси, в яких «заховалися» числівники. На наступному  етапі перегонів під назвою «Коректор» юні лінгвісти редагували помилки у рекламних оголошеннях. А у фіналі гри суперники мали пояснити значення колоритних фразеологізмів та скласти із «розсипанки» слів цікаві українські прислів’я та приказки.

У результаті гри перемогла дружба, і кожен учасник отримав грамоту та солодкий подаруночок! Вітаємо!