Урок біології у 6 класі. "Отруйні рослини. Перша допомога при отруєннях"

11 квітня 2023 р.

Урок біології у 6 класі
"Отруйні рослини. Перша допомога при отруєннях"

11 квітня 2023 року в рамках декади природничих наук учитель хімії та біології Острянко Ольга Юріївна організувала та провела для учнів 6 класу урок – подорож «Отруйні рослини. Перша допомога при отруєннях». Метою заняття було ознайомити дітей із найпоширенішими видами отруйних рослин, із основними симптомами отруєння рослинами, розвивати вміння надавати першу допомогу в разі отруєння, виховувати навички гігієни і культури, турботи про своє здоров’я, прививати любов до рослинного світу.

Заняття проходило у формі подорожі, яка супроводжувалась виступами експертів. Учні розповідали інформацію про отруйні рослини, їх особливості будови та поширення.

Наступним етапом уроку була вікторина «Чи знаєте ви отруйні рослини?».

На завершення вчитель розповіла, що робити, коли спостерігаються симптоми отруєння та про методи надання першої допомоги.

Урок пройшов цікаво, діти отримали задоволення і гарні оцінки!