Гра "Найрозумніший"

10 квітня 2023 р.


Гра "Найрозумніший"


     10 квітня 2023 року в рамках декади природничих наук учитель Острянко Ольга Юріївна організувала та провела гру знавців біології «Найрозумніший» між учнями 8 та 9 класів.


   

     За планом гри насамперед шляхом жеребкування  було визначено, яка команда буде першою відповідати на питання. На першому етапі змагання діти отримали конверти з прислів’ями про тварин і мали пояснити їх значення.


    

     Далі був конкурс-гейм «Далі-далі». Кожна команда отримала по двадцять запитань із можливістю відповідати на питання суперника у випадку, якщо останній не мав відповіді. Запитання охопили навчальний матеріал 6, 7, 8 класів. Тобто діти згадали ботаніку, зоологію, повторили анатомію людини. 

     Наступним був гейм «Заморочки з бочки». Члени команд по черзі виймали фішки з номерами запитань.     На завершення кожна команда пройшла гейм «Ти мені – я тобі». Учасники команд-суперниць ставили питання одне одному і відповідали на них.

     У результаті гри перемогу здобули учні 9 класу, за що отримали гарні оцінки, а учні 8 класу –  стимул до більш старанної і наполегливої праці. Найголовніше, що всі отримали позитивні емоції!

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта