Біологічний брейн-ринг

10 квітня 2023 р.

Біологічний брейн-ринг

10 квітня 2023 року в рамках декади природничих дисциплін учитель Острянко Ольга Юріївна для учнів 7 класу провела біологічний брейн-ринг. Метою заходу було виявити рівень знань учнів із біології, поглибити та розширити їх.

Клас було поділено на дві команди. Запитання стосувалися найрізноманітніших тем: метелики, трави, ссавці, птахи, жуки, дерева, гриби, Червона книга, земноводні. Кожна команда відповідала на питання по черзі.

Далі був конкурс «Практикум». Діти працювали з картками. За малюнками визначали назви грибів, розділяли їх на їстівні та неїстівні, визначали назви рослин і розділяли їх на лікарські та отруйні.

А найцікавішим етапом змагань став конкурс «Підказка». Кожній команді було запропоновано 5 картинок, на яких зображені представники рослинного та тваринного світу. Кожна команда описувала об’єкт на малюнку, а команда-суперник – відгадувала, про що йде мова.

У результаті перемогла дружба! Вітаємо!