Debates

09 лютого 2023 р.

Debates у 9 та 10 класах

Чи замислювались ви над тим, наскільки корисними є зоопарки? А можливо ви вважаєте, що вони шкодять тваринам, тому їх потрібно ліквідувати та відпустити всіх представників фауни на волю? Саме це суперечливе питання стало темою дебатів, що відбулись між збірними командами учнів 9-10-11 класів під керівництвом вчителя англійської мови Лимар Наталії Олександрівни.

Дослідницька робота, що передувала дебатам, допомогла учням знайти безліч цікавих фактів щодо доцільності існування зоопарків. Ваги дискусії додавало те, що переконати поважну аудиторію у правоті своєї команди потрібно було виключно англійською мовою.

Але наші учні – найкращі! Вони прийняли виклик та чудово впорались із завданням!