Урок-вікторина Puzzle English

08 лютого 2023 р.

Урок-вікторина "Puzzle English" у 5 класі

08 лютого 2023 року в рамках декади іноземних мов учитель англійської мови Біліченко О.О. провела урок-вікторину “Puzzle English” у 5-му класі.

Учнів поділили на дві команди “Evil Boards” та “Ocean Call”. Вікторина складається із 3-х раундів з завданнями.

У 1-му раунді учні показали вміння логічно мислити та вміння сприймати інформацію на слух.

У 2-му раунді учні змагалися на знання часових форм Present Simple та Present Continuous та показали вміння працювати в команді.

У 3-му раунді завдання демонструвалось на мультимедійній дошці. Команди показали вміння перекладати речення на англійську мову у межах вивченої тематики.

Усі учні брали активну участь у вікторині. Захід пройшов дуже цікаво та пізнавально.

Важко було визначити команду-переможцю! І тому перемогу здобула  Дружба між учнями.

Дякуємо вчителеві пані Оксані Біліченко за креативний підхід та творчість.