Літературна вікторина "Ерудит"

02 березня 2023 р.

Літературна вікторина "Ерудит"

02 березня 2023р. вчитель української літератури Трикіша Ольга Олександрівна провела з учнями 6 класу літературну вікторину «Ерудит».

Уже на першому етапі вікторини учні потрапили у вир далеко непростих інтелектуальних запитань, але  злагоджена робота учасників команд і, звичайно ж, ґрунтовні знання  стали запорукою успіху. Приємно відзначити, що гравці знають теорію літератури, зокрема жанри усної народної творчості та художньо-виражальні засоби фольклорних творів.

Наступним етапом вікторини був творчий раунд. Учасники команд швидко виконували різноманітні завдання, декламували щедрівки, колядки, веснянки, розповідали прислів’я, приказки, розгадували загадки.

Під час вікторини учні продемонстрували творчі здібності, логічне мислення, уміння застосовувати набуті знання на практиці. Крім того, гравці виявили пильність та кмітливість, спостережливість та любов до звичаїв, традицій українського народу.

Командна гра, шквал емоцій, з якими учні вирішували завдання вікторини, принесли неабияке задоволення і безліч позитивних вражень.

Перемогла дружба!