Театралізоване свято у 1 класі до Дня святого Миколая

17 грудня 2021 р.

 

Театралізоване свято у 1 класі

до Дня святого Миколая

 

        З першим  місяцем зими приходять в Україну зимові свята. А найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора,  – це день Святого Миколая.  У ніч з 18 на 19 грудня Чудотворець Миколай  спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки подарунками. Тому не дивно, що найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймає це свято саме малеча. Адже вони знають, що за слухняність, старанність і працьовитість Святий  Миколай принесе їм безліч подарунків. 

  

  

        Саме тому наймолодші учні приватної Лінгвістичної гімназії з нетерпінням чекали своєї зустрічі зі Святим Миколаєм.  Під час вистави пані Зима з подружками-сніжиночками «вистелила» білу снігову доріжку, а янголята вправно декламували вірші. Разом з гостями дійства першачки весело рухалися під «Танці-зігріванці» та дружно співали пісні, прославляючи Чудотворця. І він не забарився! Святий Миколай завітав до учнів 1 класу не тільки з побажаннями гарного настрою, миру та добра, а й з солодкими подарунками!

  

  

        Також із  щирими  словами вітання  звернулася до  першокласників і гостей свята директор гімназії Валентина Петрівна Дашковська. Вона подякувала маленьким артистам за прекрасний виступ та побажала добра, любові та благополуччя кожній родині!

  

        Щасливі посмішки та радість на обличчях дітей - самий яскравий доказ того, що свято вдалося! Дякуємо за чудову організацію дійства музичному керівнику гімназії Галанській Валерії Валеріївні, хореографу Яцкову Роману Ярославовичу та куратору класу Ніколаєвій Оксані Миколаївні!  


                               

Зі святом!!!!G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта