Новорічне свято

22 грудня 2021 р.

Новорічне свято

22 грудня 2021 року наша дружня гімназійна родина зібралася у фойє гімназії на новорічний концерт, який підготували гімназисти під керівництвом концертмейстера гімназії, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Валерії Галанської та хореографа, лауреата Міжнародних конкурсів Романа Яцкoва.

Розпочали свято Снігуронька (учениця 10 класу Семерунь Даша) та Дід Мороз (учень 11 класу Дашковський Олександр). Вони привітали всіх з наступаючим Новим роком та побажали усіляких гараздів, творчих звершень у Новому році.

У новорічному концерті взяли участь учні 1-6 класів. Діти, вбрані в феєричні костюми, виконували чудові музично-хореографічні композиції. Так учні 1 класу подарували присутнім музичну композицію «Миколай», а учні 2 класу виконали музичну композицію «Лети, лети, сніжок».

Учениця 2 класу Діана Пшінка, вихованка музичної студії (клас вокалу), у супроводі молодшого хору учнів приватної Лінгвістичної гімназії виконала пісню «TOMORROW»

_____ Підхопили новорічний настрій учні 3 класу «Грою в сніжки», а учні 4 класу подарували музично-хореографічну композицію «Буде все гаразд».

_____Особливим подарунком  напередодні Нового року  стала пісня Снігурки «Різдвяна хуртовина» у супроводі хору учнів 2 класу та за участі учениці 7 класу Шльонської Катерини з художньо-гімнастичним етюдом зі стрічкою.

Фінальним номером стала пісня «Wild Christmas» у виконанні учнів 5-6 класів.

_____На завершення чудового новорічного свята  слово  мала засновник та директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна. Вона подякувала учасникам за такий прекрасний концерт і побажала усім  здоров’я, щастя, удачі та здійснення мрій у прийдешньому Новому році.

А далі були солодкі подарунки від Діда Мороза!

З Новим роком!

Будьте щасливі!