День знань

1 вересня 2021 р.

День знань

День знань – особливий день, завжди яскравий та незабутній. Цей день вражає святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. День знань наповнений святковим настроєм, доброзичливими та щирими посмішками, і, звичайно, урочистістю Першого дзвоника.

Для першокласників починається захоплююча подорож у країну знань, яка відкриє величезні перспективи й допоможе в майбутньому житті.

Для одинадцятикласників цей день є також надзвичайно важливим, адже Перший дзвоник сповістить їм про початок фінішної прямої, яку вони мають пройти достойно, підготуватися до здачі ЗНО.

Свято розпочалося урочистим виносом Державного прапора України під звуки Козацького маршу, який виконав ансамбль барабанщиків нашої гімназії під керівництвом концертмейстера Валерії Галанської. Потім традиційно прозвучали Державний гімн України та гімн Євросоюзу.

На урочисту лінійку під оплески усіх присутніх ведучі запросили наших одинадцятикласників на чолі з куратором класу Ольгою Трикішою. Не менш бурхливими оплесками гімназійна родина зустрічала наших  першокласників на чолі з куратором класу Оксаною Ніколаєвою.

Зі щирими словами вітання до присутніх звернулася засновник та директор гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник столичної освіти, заслужений діяч культури Польщі Валентина Дашковська. Вона поздоровила усіх з початком нового 2021-2022 навчального року, побажала учням бути сумлінними, старанними, примножувати успіхи гімназії.

З вітальними  словами  до всіх  присутніх звернувся   наш гість - голова   відділу релігійної  освіти    та духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, настоятель   церкви   святих  мучеників   Адріана  та  Наталії отець  РоманВін освятив гімназійну родину, щоб навчальний рік із Божою  допомогою  пройшов плідно та спокійно, щоб усі були здорові.

Далі слово мали першокласники. Кожен із них декламував напам'ять віршик про школу. З цим завданням дітлахи впорались чудово!

Наступною частиною свята стала посвята  нових учнів у гімназисти, складання ними урочистої обітниці та виконання Гімну гімназії. Всі нові учні отримали подарунки від засновника гімназії пані Валентини Дашковської.

Далі слово мали одинадцятикласники. Найстарші вихованці насамперед подякували своїм наставникам за прекрасну роботу, за добро й турботу; своїм молодшим друзям вони побажали старанно навчатися та бути гідними звання гімназиста приватної Лінгвістичної гімназії.

Наприкінці свята пролунав Перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року.

З нагоди свята бажаємо всім гімназистам незабутніх миттєвостей шкільного життя, щасливої дороги у країну Знань!

Учителям бажаємо творчого натхнення, невичерпної енергії й оптимізму,  нових педагогічних злетів!

Зичимо усім міцного здоров’я!

Успішного навчального року!