Літературна вікторина "У країні міфів"

08 жовтня 2020 р.

Літературна вікторина «У країні міфів»

08 жовтня 2020 року в 6 класі вчитель зарубіжної літератури Трикіша Ольга Олександрівна провела літературну вікторину «У країні міфів». Шестикласники на уроках зарубіжної літератури з неабиякою цікавістю відкрили для себе захоплюючий світ давньогрецької  міфології, у якій втілено віковічне прагнення людей пізнати навколишній світ.

Тож до літературної вікторини діти підготувалися заздалегідь:  сформували дві команди («Прометеї» та «Музи»), намалювали емблеми та вигадали девізи. У першому турі гравці продемонстрували високий рівень знань  теоретичного матеріалу в галузі міфології.  На другому етапі змагання команди по черзі відповідали на ряд запитань за змістом прочитаних міфів. У третьому турі гравці розгадували кросворди. У  бліц-турнірі кожен член команди швидко й точно мав відповісти на запитання вчителя. А в останньому конкурсі учні відгадували назви міфів за ілюстраціями до них.

Шестикласники працювали злагоджено й завзято. За підсумками гри перемогла  команда «Музи»! Вітаємо переможців!