Літературна вікторина "Ці незабутні казки" у 5 класі

07 жовтня 2020 р.

 

Літературна вікторина «Ці незабутні казки» у 5 класі

 

   

   07 жовтня 2020 року в 5 класі вчитель зарубіжної літератури Трикіша Ольга Олександрівна провела літературну вікторину «Ці незабутні казки». Мета вікторини полягала в тому, щоб згадати сюжети казок, вивчених на уроках зарубіжної літератури, а також заохочувати дітлахів до читання, розвивати фантазію, уяву, художній смак, плекати любов до читання художньої літератури.            


   Насамперед п’ятикласники  сформували дві команди: «Знавці» та «Ерудити». Ознайомившись із правилами вікторини, діти з неабияким запалом розпочали змагання. У конкурсі «Розминка» педагог по черзі ставила запитання на казкову тематику гравцям команд. На наступному етапі перегонів гімназисти мали назвати якомога більше чарівних предметів, що фігурують в казках. У конкурсі «Поміркуйте разом» гравці  встановлювали  відповідність між запропонованими прислів’ями  та  сюжетами  казок, а також пригадували  друзів казкових персонажів. У бліцтурнірі  «Ерудиція»  капітани команд спритно відповіли  на ряд запитань. У конкурсі «Чий це портрет?» учні  мали впізнати казкового героя за коротким описом. А на останньому етапі змагання діти відгадували казку за словом-асоціацією.  

     

    

    П’ятикласники продемонстрували вміння працювати в команді, ерудованість та  кмітливість! Перемогла дружба!G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта