Урок-гра "English is Fun" у 5 класі

5 лютого 2021 р.

Урок- гра “English is Fun

у 5 класі

5 лютого 2021 року в 5 класі відбулася інтелектуально-розважальна гра під назвою English is Fun, яку організували вчителі англійської мови Горбенко Сніжана Сергіївна, Ткачова Анастасія Віталіївна та Мамієва Аліна Костянтинівна. Перед змаганням учні сформували дві команди - KFC та Winners”.

У процесі перегонів дітлахи із захопленням виконували цікаві лексичні та граматичні завдання: розгадували загадки, працювали з кросвордом, розкодовували лист та грали у незвичайні “Хрестики-нулики”. Оскільки всі учасники активно брали участь у кожному конкурсі, визначити команду-переможця виявилося досить складно. Тож перемогла дружба!

У ході гри п’ятикласники узагальнили здобуті знання з англійської мови, а також набули досвіду самоорганізації та роботи в команді!