Урок-змагання Music Show "Sing with us!" у 1 класі

4 лютого 2021 р.

Урок-змагання Music Show Sing with us!”

у 1 класі

4 лютого 2021 року в рамках декади іноземних мов у 1 класі відбувся урок-challenge Music Show «Sing with us!», який підготували вчителі англійської мови Горбенко Сніжана Сергіївна, Ткачова Анастасія Віталіївна та Никончук Аліна Володимирівна. Педагоги запропонували маленьким гімназистам сформувати дві команди, придумати назву й поринути в захоплюючий вир змагання.

Мета челенджу полягала в тому, щоб дітлахи  пригадали та заспівали всі пісні, які вивчили на уроках  англійської мови протягом року. Команди по черзі обертали віртуальний барабан і співали пісні. Критеріями оцінювання для журі були креативність, артистичність та вміння працювати в команді. Із усіма викликами учні впоралися блискуче!

Першокласники отримали яскраві враження та чудовий настрій від челенджу, а головне - набули важливого досвіду командної роботи і продемонстрували блискучі знання, здобуті на уроках англійської мови!