Створення лепбуків у 4 класі

3 лютого 2021 р.

Створення лепбуків

у 4 класі

3 лютого 2021 року в рамках декади іноземних мов учні 4 класу під керівництвом учителів Горбенко Сніжани Сергіївна, Ткачової Анастасії Віталіївни та  Біліченко Оксани Олександрівни опанували  новий вид навчально-пізнавальної діяльності – створення лепбуків.

Технологія “Lapbook” – це виготовлення інтерактивних тематичних папок, плакатів, колажів, метою яких є узагальнення, систематизація та повторення вивченого матеріалу з певної теми.

Створення лепбука - творчий та цікавий процес, під час якого в дитини є можливість використовувати набуті знання, креативно мислити, розвивати навички пошуку інформації, вчитися працювати в команді, презентувати власну роботу.

Учні сформували чотири команди.

Педагоги запропонували малечі на вибір такі теми: «London”, “New York”, “Amazing World”, “Food in Britain”.  Кожен учасник виконував свою частину роботи. Процес створення лепбуків відбувався творчо, жваво та активно. У ході роботи учні застосовували всі можливі матеріали: яскраві блискітки, барвисті стрічки, фарби, кольоровий папір. Крім того, діти обрали різні форми  лепбуку: конвертик, книжечку, малюнок-віяло. Завершивши роботу, команди презентували свої шедеври.

Таким чином, учні отримали дуже корисний та цікавий досвід і випробували новий для себе вид захоплюючої творчої роботи!