Екскурсійна поїздка до Стамбулу

26 березня 2021 р.

Екскурсійна поїздка до Стамбулу

3 21 по 25 березня 2021 року гімназисти відвідали турецьке місто Стамбул. Місто Стамбул (раніше відоме як Візантія до 330 року, потім Константинополь до 1930 рік) - колишня столиця Римської, Східно-Римської (Візантійської), Латинської та Османської імперій. Історія міста дуже цікава та різноманітна. Учні відвідали всесвітньо відомий Собор Святої Софії, Блакитну мечеть, палац Топкапи, Мечеть Сулейманіє, Гранд-базар та Єгипетський базар, здійснили прогулянку на кораблі по Босфору.

Стамбул - єдине місто, яке знаходитися у двох частинах світу: в Європі та в Азії. Протока Босфор між Мармуровим і Чорним морем розділяє Стамбул на європейську та азіатську частини. Подорож гімназистів по Босфору була унікальною і запам’ятається на довго.

Діти з великим задоволенням ознайомилися з історією та культурною спадщиною міста. З прекрасними позитивними враженнями та емоціями повернулися додому!