Літературна вітальня "Мій Василь Симоненко" у 11 класі

23 лютого 2021 р.

Літературна вітальня «Мій Василь Симоненко»

у 11 класі

Люди — прекрасні.
                                                                    Земля — мов казка.
                                                                    Кращого сонця ніде нема.
                                                                                      *       *        *

На світі той наймудріший,

Хто найбільше любить життя.

Василь Симоненко

23 лютого 2021 року в рамках декади української мови та літератури вчитель-словесник Пучок Юлія Вікторівна запросила учнів 11 класу до літературної вітальні. Цьогоріч увагу старшокласників було зосереджено на творчості «витязя української поезії» - Василя Симоненка.

Напередодні проведення заходу учні  на чолі з педагогом підготували змістовні мультимедійні презентації та відеоматеріали про життя і творчість Василя Симоненка, вивчили напам’ять найвідоміші поезії майстра слова. Форма проведення заходу дала змогу сповна насолодитися лірикою талановитого поета, дослідити основні мотиви його творчості, а також зрозуміти, яким щирим життєлюбом, чуйним гуманістом  і борцем за справедливість був Василь Симоненко. Він сповідував  справжні вічні  цінності, такі як: добро, правда, вірність, мудрість і любов.

Поезія Василя Симоненка самобутня, мудра й духовно невичерпна. Це творчість високого злету, моральної чистоти й самовідданого служіння Батьківщині. Одинадцятикласники відкрили для себе Василя Симоненка не лише як літератора, поета, журналіста, а як Людину.  Тож пам’ять про митця вічна, він живе у наших серцях, а любов до його творчості безмірна!