Новорічне свято

23 грудня 2020 р.

Новорічне свято

23 грудня 2020 року, напередодні зимових канікул, у фойє гімназії відбулося новорічне свято, яке підготували гімназисти під керівництвом концертмейстера гімназії, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Валерії Галанської та хореографа, лауреата Міжнародних конкурсів Романа Яцкoва.

Розпочали свято Снігуронька (учениця 9 класу Данілевич Аліна) та Дід Мороз (учень 10 класу Дашковський Олександр). Вони привітали всіх з наступаючим Новим роком та побажали усіляких гараздів, творчих звершень у Новому році.

У новорічному концерті взяли участь учні 1-9 класів. Діти, вбрані в феєричні костюми, виконували чудові музично-хореографічні композиції. Неперевершеним виступом був танець Діда Мороза у супроводі учнів гімназії. А на завершення свята  директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна подарувала солодкі подарунки та побажала усім  здоров’я, щастя, удачі та здійснення мрій у прийдешньому Новому році.

З Новим роком!

Будьте щасливі!