Урок-гра "Guiz-game show" у 2 класі

2 лютого 2021 р.

Урок-гра Guiz-game show

у 2 класі

2 лютого 2021 року вчителі англійської мови Ткачова Анастасія Віталіївна, Никончук Аліна Володимирівна та Мамієва Аліна Костянтинівна провели урок-гру «Guiz-game show» для учнів 2 класу.

Квіз – це інтерактивна командна  інтелектуальна гра, де учасники виконують тематичні завдання та  розгадують цікаві головоломки. Основна мета уроку-квізу - активізувати та систематизувати набуті знання з англійської мови в ігровій формі.

Педагоги підготували для малечі різноманітні завдання: лексичні, граматичні, комунікативні та навіть музичні. Маленькі інтелектуали успішно подолали всі перешкоди на шляху до мети! А в кінці уроку навіть було караоке англійською мовою, яке дуже сподобалося всім учасникам заходу.

У процесі гри дітлахи були дуже активними, енергійними, цілеспрямованими та із завзяттям бралися за нові й нові завдання.

Урок подарував багато яскравих вражень та позитивних емоцій!