Інтелектуально-розважальна гра "Мовознавці" в 10 класі

2 березня 2021 р.

Інтелектуально-розважальна гра «Мовознавці»

в 10 класі

У рамках декади української мови та літератури 2 березня 2021 року вчитель Пучок Юлія Вікторівна організувала й провела для учнів 10 класу інтелектуально-розважальну гру «Мовознавці».

У процесі підготовки до заходу десятикласники сформували дві команди («Кактус» та «Поліглоти») та ознайомилися з правилами гри. Побажавши успіху одне одному, учасники розпочали батл.

У першому конкурсі під назвою «Мовне асорті» гравці мали відповісти на ряд запитань із різних розділів мовознавства.

На наступному етапі команди відгадували рядки з п’яти слів із відомих українських пісень та віршів. У раунді «Збери літери» учасники  складали із запропонованих літер  слова. Найцікавішим етапом стало змагання під назвою «Хто я», де гравці, керуючись підказками команд,  мали по черзі відгадати персонажів, зображених на плакатах. А  конкурс «Музичний батл» продемонстрував, наскільки добре учні знають українські народні пісні.

У результаті з невеличким відривом перемога команда «Кактус»! Вітаємо переможців! Усі учасники отримали задоволення від змагань  та позитивні враження!