Свято Миколая

19 грудня 2020 р.

Свято Миколая

Одним із найулюбленіших свят дітей є День святого Миколая, бо  святий Миколай любить усіх слухняних і добрих діток. Тому діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, напередодні пишуть йому листи, вчать вірші та пісні.

19 грудня завітав святий Миколай і до учнів приватної Лінгвістичної гімназії, адже гімназисти гарно навчаються, є старанними та сумлінними. Так учні 2 класу святому Миколаю читали вірші, співали пісні, танцювали.

До виступу учнів готували наші талановиті вчителі Стєганцева Валерія Віталіївна (куратор красу), Галанська Валерія Валеріївна (вчитель музики) та Яцків Роман Ярославович (вчитель хореографії). Захід пройшов цікаво та весело! Усі дітлахи отримали від святого Миколая подарунки.

Нехай свято св. Миколая стане для нас святом Милосердя, Доброти, Прощення та Любові до ближніх!

Бажаємо всім міцного здоров'я, благополуччя, успіхів та удачі!

Нехай святий Миколай завжди оберігає нас!