Проектна робота "LAB BOOK" у 8 класі

15 лютого 2021 р.

Проектна робота LAB BOOK

у 8 класі

15 лютого 2021 року учні 8 класу під керівництвом учителів англійської мови  Блажкевич Тетяни Анатоліївни та Горбанівець Вікторії Олександрівни презентували проектну роботу “LAB BOOK” на тему “Different Lives of Teens in the USA and the UK”.

Метою заходу було залучення учнів до реалізації індивідуальних здібностей у командній діяльності, що є важливою компетенцією і вимогою сьогодення. Учні зуміли самостійно дібрати цікавий матеріал за такими темами:

·         «Шкільне життя підлітків»;

·         «Позакласна діяльність»;

·         «Популярний спорт».

Восьмикласники розподілили між собою обов’язки щодо організації творчого процесу: пошуку інформації, оформлення “LAB BOOK” (у форматі стіннівки) та  захисту роботи.

Особливо активними, старанними й креативними були Лєшкова Варвара, Мєшкова Марія, Кулик Катерина, Крапивко Софія та Мілюков Даніїл.

Дітям сподобалося працювати в команді, хоча, за їхніми словами, це було нелегко. Але все вдалося на відмінно!