Виховний захід "Мій Шевченко" у 5 класі

10 березня 2021 р.

 

Виховний захід «Мій Шевченко»

у 5 класі

 

                                                                                                              Учитеся, брати мої,

                                                                                          Думайте, читайте,

                                                                                          І чужому научайтесь,

                                                                                          Й свого не цурайтесь…

                                                                                            Тарас Шевченко



        10 березня 2021 року вчитель української мови та літератури Пучок Юлія Вікторівна  провела з учнями 5 класу виховний захід «Мій Шевченко»,  який був присвячений 207 річниці від Дня народження великого Кобзаря.


        Захід синтезував різноманітні форми пізнавальної діяльності п’ятикласників.  Насамперед учитель запропонувала учням переглянути відеопрезентацію «Велич особистості Тараса Шевченка». У рамках випереджаючого навчання п’ятикласники  підготували проєкт про основні віхи життя й творчості поета. Діти декламували напам’ять поезію Тараса Шевченка, також відтворювали на малюнках фрагменти з улюблених Шевченкових віршів. Крім того, учитель підготувала інтерактивні завдання, розраховані на співпрацю учнів у групах. Діти активно працювали: «збирали» з частинок прислів’я про Тараса Григоровича, розгадували ребуси, а також моделювали з фрагментів репродукції картин митця. Насамкінець учні колективно склали сенкан про нашого велетня духу:.

       

Тарас Шевченко

         Талановитий, мудрий.

                      Бореться, захищає, співчуває.

         Гордість і честь нації.

Патріот.

 

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта