Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

04 березня 2020 р.

Святковий концерт,

присвячений Міжнародному жіночому дню

Земля зітхає ледве чутно

І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.

Напередодні Міжнародного жіночого дня учні приватного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Лінгвістична гімназія» підготували святковий концерт для своїх любих матусь, бабусь та сестричок.

Концерт відбувся у приміщенні кінотеатру «Флоренція», куди завітала вся гімназійна родина. На святі були присутні вельмишановні гості: народна артистка України Раїса Недашківська, народний артист України, заслужений діяч Польщі Олег Дзюба,

Голова Київського Польського культурно-освітнього товариства імені  Адама Міцкевича заслужений діяч культури України та Польщі пані Ірена Гільова, співачка, поетеса Олеся Сінчук, а також земляки нашого директора з міста Христінівки Черкаської області  -  директор Ценрального Будинку Культури міста Христинівка  Віктор Свіщенко, директор Христинівської музичної школи  Олена Росада, однокласниця Валентини Петрівни - поетеса Ольга Шарандак.

Традиційним подарунком для усіх присутніх була пісня у виконанні директора гімназії Валентини Дашковської та директора Центрального будинку культури міста Христинівки Віктора Свіщенка «История любви».

Яскраві та незабутні виступи подарували учнів  1, 3, 4 та 5 класів.

Учні 2 класу свою любов до мами висловили піснею «Мамо, я люблю тебе».

Чарівні вихованки молодшої та старшої груп  гімназійного колективу естрадно-спортивного танцю «Ехtreeme» під керівництвом лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів зі спортивних та бальних танців, вчителя хореографії Яцківа Романа Ярославовича подарували яскраві хореографічні виступи.

Талановита учениця 3 класу Мамрай Яна здивувала усіх присутніх своєю майстерною грою на скрипці.  Учениця 6 класу Гузько Ксенія, вихованка вокальної студія гімназії, дипломант Всеукраїнських конкурсів,  виконала пісню «Postmodern». Східний танець подарувала для усіх присутніх переможниця Міжнародних конкурсів Тесленко Аделія, учениця 6 класу.

І на завершення свята всі учасники концерту та гості виконали пісню Володимира Гуменчука на слова Зої Красуляк "Щастя, добра і любові"

Любі жінки!

Нехай життя наповнюється новими фарбами, а душа — весняним теплом!

У серці хай завжди звучить музика любові, а в очах горить

Вогонь щастя і радості!