Урок-квест у 5 класі "Battleship"

6 лютого 2020 р.

Урок-квест у 5 класі «Battleship»

6 лютого 2020 р. учителі англ. мови Блажкевич Т.А.,  Никончук А.В. та Горбанівець В.О, провели незвичайний урок-квест у 5 кл. «Battleship», на якому учні       змагалися за перемогу у непростій захоплюючій грі, у якій, окрім уміння спілкуватись та розуміти англійську мову, учні проявили свою кмітливість, ерудицію, глибокі знання в інших сферах. Дві талановиті команди, під керівництвом своїх капітанів, виконували різноманітні завдання – розв’язували кросворди, намагалися прочитати меседжі загадкових кодів, та, врешті, взяли участь у популярній грі Jeopardy, де проявили усі свої знання, що здобували, навчаючись у гімназії. Квест проводився виключно англійською мовою, що створило для учнів чудову можливість не лише розважитись на інтерактивному уроці, але й попрактикуватись в англійській мові.