Створення лепбуків

5 лютого 2020 р.

Створення лепбуків

4 клас

5 лютого 2020 року в рамках декади іноземних мов учні 4 класу під керівництвом учителів Горбенко Сніжани Сергіївна, Ткачової Анастасії Віталіївни, Тараненко Наталії Петрівни опанували  новий вид навчаль-пізнавальної діяльності – створення лепбуків.

Технологія “Lapbook” – це виготовлення інтерактивних тематичних папок або плакатів, колажів, метою яких є узагальнення, систематизація та повторення вивченого матеріалу з певної теми, стимуляція переходу лексики з пасивного запасу до активного, розвиток пізнавального інтересу учнів.

Створення лепбука-творчий та цікавий процес, під час якого в дитини є можливість використовувати набуті знання, креативно мислити, розвивати навички пошуку інформації, вчитися працювати в команді, презентувати свою роботу, оформлену за власним смаком.

Учням 4 класу було запропоновано 4 теми: «London”, “New York”, “Records”, “Food in Britain”. Діти сформували команди й отримали свої завдання. Кожен виконував свою частину роботи. Процес створення лепбуку відбувався творчо, жваво та активно. У процесі роботи учні застосовували всі можливі творчі засоби: яскраві блискітки, кольорові стрічки, фарби, кольоровий папір. Крім того, діти обрали різні форми презентації матеріалу: конвертик, книжечку, малюнок-віяло. Завершивши роботу, команди презентували свої шедеври. Кожен мав розповісти про свій об’єкт на лепбуці. Таким чином, учні отримали дуже корисний та цікавий досвід і випробували новий для себе вид творчої роботи, що виявилось дуже захоплюючим і подарував багато яскравих емоцій.