Квест "Magic Express" для учнів 3 класу

4 лютого 2020 р.

Квест «Magic Express» для учнів 3 класу

4 лютого 2020 року учні третього класу пройшли захоплюючий квест “Magic Express”, який провели Горбенко Сніжана Сергіївна, Ткачова Анастасія Віталіївна і Тараненко Наталія Петрівна, а також учні одинадцятого класу. Гімназистам була поставлена мета пройти квест з різними захоплюючими комунікативними іграми, граматичними та творчими завданнями, а також пісенними і поетичними конкурсами.

Учні брали участь у складі шести команд, що було гарним досвідом співпраці разом. Усі учасники проявили себе з найкращих сторін, адже завдання були дуже різноманітними і яскравими: від розгадування кросворду до виконання віршів та пісень. Якими ж треба бути кмітливими та винахідливими, щоб пройти усі станції і не розгубитися! Але наші гімназисти довели, що вони вже блискуче застосовують набуті знання та навички з англійської мови і з гордістю їх демонструють.

Усі команди з успіхом впоралися з усіма завданнями, отримали позитивні результати і відмінні оцінки, а також безліч незабутніх вражень і емоцій.