Інтелектуально-розважальна гра "На хвилях рідної мови"

28 лютого 2020 р.

Інтелектуально-розважальна гра

«На хвилях рідної мови»

Повноцінними є тільки ті знання,

Які дитина здобула власною активністю.

Йоганн Песталоцці

28 лютого 2020 року у 5 класі вчитель української мови Заїка Світлана Олексіївна провела інтелектуально-розважальну гру «На хвилях рідної мови»    для учнів 5 класу.

Інтелектуальна частина заходу передбачала можливість перевірити знання учнів  з української  мови. А щоб така перевірка не була нудною, дітям була запропонована розважальна частина,  в якій можна було продемонструвати свої творчі здібності.

Учні проявили великий інтерес до такого заходу: активно працювали в командах, підтримували один одного.

Незвичайний формат уроку створив чудову атмосферу, яка мотивувала учнів до вивчення української мови. Адже мова – це не лише навчальний предмет, а й засіб пізнання світу, вивчення інших предметів, комунікації, сприйняття досвіду, культури рідного народу та людства в цілому.