Єкскурсійна поїздка до Національного парку "Межигір'я"

27 вересня 2019 р.

Екскурсійна поїздка
                          до Національного парку «Межигір’я»

27 вересня учні нашої гімназії відвідали Національний парк «Межигір’я», що знаходиться в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Під час прогулянки дітлахи мали змогу побачити знаменитий клубний будинок "Хонку", а також помилуватися витонченими скульптурами, що прикрашають територію парку.

Малята з цікавістю спостерігали за чарівною фауною Межигір’я: качками, лебедями,   білочками   та   кроликами. Чудові емоції та яскраві враження залишилися в дітей після відвідин зоопарку, де живуть доглянуті страуси, олені, кабани, муфлони, антилопи та фазани.

Діти були в захваті від мальовничих краєвидів Межигір'я, особливо чаріних восени.

Усі з захопленням фотографувалися на тлі осінніх барв. Наприкінці   кожен   гімназист  кинув   монету   в  чарівний  фонтан,   щоб обов’язково повернутися до цього неповторного парку.