Дискотека "Напередодні Halloween"

25 жовтня 2019 р.

Дискотека “Напередодні Halloween”

Як відомо, учні завжди з нетерпінням чекають канікул. Але для учнів гімназії  останній день перед канікулами став теж особливим, адже відбулася традиційна дискотека “Напередодні Halloween”.

В цей день кожен міг перевтілитися в улюбленого казкового героя чи створити власний образ, реалізовуючи свою фантазію та творчий потенціал.

«Цукерки або смерть» - з такою погрозою ходили переодягнені гімназисти по кабінетах гімназії, збираючи собі солодощі.  Цукерками пригощали учнів майже всі працівники гімназії.

Приємно, що з кожним роком учні гімназії вигадують все більш незвичайні та креативні образи, вражаючи своїх однокласників та гімназійний колектив.

Усі гімназисти були надзвичайно задоволені, що саме таким веселим заходом закінчилася перша чверть нового навчального року.

Бажаємо всім гарно відпочити на осінніх канікулах!