Загальногімназійний урок-реквієм "Ми пам'ятаємо", присвячений внашуванню жертв голодомору та політичних репресій 30-х ХХ століття

22 листопада 2019 р.

Загальногімназійний урок-реквієм "Ми пам'ятаємо",
присвячений вшануванню жертв Голодомору та політичних репресій 30-х ХХ століття

З метою вшанування загиблих жертв геноциду українського народу 1932-1933 років, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, 22 листопада в Приватній лінгвістичній гімназії відбувся загальногімназійний урок – реквієм «Ми пам’ятаємо» (для учнів 8-11 класів).

Учитель історії та правознавства Бондаренко Ігор Анатолійович розповів про одну з найтрагічніших сторінок в історії нашої країни, розкрив головні причини найжахливішої за масштабом та перебігом подій трагедії, яку пережив у 1932-1933 р.р. український народ. Розповідь викладача супроводжувалася висвітленням документальних матеріалів та свідчень очевидців. У ході заходу учні зачитали вірші, присвячені жертвам жахливого геноциду нації. Насамкінець гімназисти вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.