Новорічний концерт

19 грудня 2019 р.

Новорічний концерт

19 грудня 2019 року в приміщенні кінотеатру «Флоренція» відбулося свято  «Новорічна історія» за участю учнів Лінгвістичної гімназії. На концерт була запрошена вся гімназійна родина та гості.

Розпочала дійство Снігова Королева (Свідерська Софія), яка запросила присутніх поринути у глибину віків, коли всі чекали на народження спасителя, сина Всесвіту.

Учні 5-7 класів виконали пісню-колядку  «Нова радість стала».

Учениці 11 класу всіх присутніх зачарували виконанням пісні «Щедрівочка».

Під бурхливі оплески продовжили концерт учні 3 класу піснею «Святий Миколай».

Гузько Ксенія, учениця 6 класу, виконала запальну пісню «Еveryday is Cristmas», а гімназійний хор молодших школярів вразив піснею «Щедрик».

Ведучі протягом свята знайомили нас з історією новорічних пісень: розповідали про колядки, щедрівки та сучасні пісні, які завжди зачаровують нас, дарують гарний настрій та позитивні емоції.

Незабутній сюрприз підготували для всіх присутніх наші найменші вихованці, учні 1 класу, виконавши номер «Динь-динь-дон».

Чудовий виступ продемонструвала учениця 11 класу Репійчук Марія  з піснею «Snowman».

Учні 2 класу  вразили хореографічною композицією «Ялиночка».

Сумерунь Дарья, учениця 8 класу, виконала пісню "Снігуронька".

А фінальним акордом концерту стала пісня «Новий рік» у виконанні всіх учасників концерту.

Із   вітальними   словами   до   всіх  присутніх звернулася директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна, яка побажала всім міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку, здійснення мрій, миру нашій рідній Україні.

Наш шановний гість  -  настоятель   церкви   святих  мучеників   Адріана  та  Наталії,   голова відділу   релігійної  освіти    та духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії  отець  Роман привітав усіх із Днем Святого Миколая, із прийдешнім Новим роком. Він розповів історію життя Святого Миколая, подарував усім учням та вчителям іконки із зображенням Св. Миколая. Отець Роман побажав усім здоров'я, миру та божого благословіння.

Також Валентина Петрівна подякувала за такий чудовий концерт нашим маленьким артистам, художньому керівнику та концертмейстеру гімназії Галанській Валерії Валеріївні та хореографу Яцківу Роману Ярославовичу за підготовку та організацію свята, а адміністрації кінотеатру «Флоренція» - за гостинний прийом.

Ну, і звичайно, на День Святого Миколая кожен учень отримав солодкі подарунки!!!

Вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком!
Бажаємо щастя, родинного затишку і тепла,

щоб у Новому році збувалися всі заповітні мрії!