Название страницы

17 грудня 2019 р.

Благодійна акція «Твори добро»

У Лінгвістичній гімназії з 10 по 16 грудня  2019 р. відбулася благодійна акція «Твори добро».

Цього року педагогічний  колектив запропонував усім охочим стати помічниками Святого Миколая, подарувавши дітям з дитячого притулку та спеціальної школи-інтернату «Мрія» необхідні речі.

17 грудня учні та працівники гімназії відвідали дітей-сиріт із  притулку Деснянського району та передали зібрані речі: канцелярські товари, іграшки, одяг, взуття, книжки, розвиваючі ігри.

18 грудня вчителі та учні привітали з прийдешнім Днем Святого Миколая дітей із спеціальної школи-інтернату «Мрія». Ми разом співали новорічні пісні та грали в ігри. А також подарували кожному вихованцю інтернату подарунки.

Напередодні свята потрібно дарувати казку тим, кому в житті її не вистачає. Адже усі діти мріють про  диво, і  ми змогли їм його подарувати.

Дякуємо учням, батькам та усім працівникам гімназії, які долучилися до благодійної акції.

Творімо добро разом!