День Святого Валентина

14 лютого 2020 р.

День Святого Валентина

14 лютого в гімназії відзначали День Святого Валентина.

Ще з самого ранку панувала романтична  святкова  атмосфера.  Фойє гімназії було прикрашене кольоровими кульками, валентинками, сердечками, стіннівками.

У цей день працювала учнівська пошта. Кожен бажаючий міг привітати своїх друзів, учителів, однокласників з цим святом, поклавши валентинки   до  чарівної   скриньки,  а маленькі листоноші розносили валентинки адресатам.

Святковий концерт розпочався о 12 годині. Ведучі свята, учениця 10 класу Свідерська Софія та учениця 11 класу Смоленська Маргарита, розповіли про традиції святкування Дня Святого Валентина у різних країнах світу.

Оскільки в гімназії вивчається декілька мов, то виступи лунали англійською, французькою, німецькою та польською мовами.

Розпочав концертну програму чарівний дует учениць 10 класу Жидкової Ольги та Пайди Каріни, який виконав пісню «Місто ангелів».

Репійчук Марія, учениця 11 класу, подарувала усім присутнім пісню «Beyond Beautiful».

Поезію німецькою мовою підготувала учениця 10 класу Жидкова Ольга.

Із хореографічним номером виступили учениці 4 класу Бакалова Марія та Михайліченко Олександра.

Емоційний та запальний виступ подарували учениці 6 та 8 класів Семерунь Даря, Сиваченко Єлизавета та Гузько Ксенія.

Мішкой Андрій, учень 8 класу, виступив з чуттєвою  поезією польською мовою.

Для усім присутніх пісню «Не питай» виконали учениці 11 класу

Рак Марія та Репійчук Марія.

У фіналі прозвучала пісня «Береги любовь» у виконанні усіх артистів концерту.

Свято пройшло весело та романтично, залишивши радісні емоції та теплі спогади.

Прийми, любов, моє вітання,

Коли весна ось-ось прийде.

І квітне на землі кохання

У ніжний Валентинів день.

Вітаємо всіх з Днем Святого Валентина!