Урок-виставка учнів другого класу "We are happy today"

12 лютого 2020 р.

Урок-вистава учнів другого класу

«We are happy today»

12 лютого 2020 року в рамках декади іноземних мов відбувся урок-вистава учнів другого класу «We are happy today», який підготували вчителі англійської мови Тараненко Наталія Петрівна, Ткачова Анастасія Віталіївна та Никончук Аліна Володимирівна.

Наші маленькі гімназисти розпочали виставу тим, що запросили всіх присутніх гостей до казкового зоопарку. Ведучи представили головних героїв вистави: мавпочку, тигра, кенгуру, пінгвіна та слона. Звірята привіталися, представилися та розповіли вірші про тварин.       Далі жителі зоопарку розповіли гостям про свої улюблені кольори, показали свої найкращі іграшки, а також повідали кожен про свою сім’ю.  Також діти співали багато англомовних пісень.

Таким чином діти продемонстрували блискучі знання, здобуті за перший семестр другого року навчання в гімназії, а батьки отримали яскраві враження та чудовий настрій!