Відкритий урок з польської мови у 8 класі

12-14 лютого 2020 р.

Відкритий урок з польської мови у 8 класі

12 лютого 2020 року вчитель польської мови Черевик  Ірина  Тадеушівна провела урок у 8 класі на тему «Моя майбутня професія». На уроці учні пригадали професії, що вивчали у молодших класах та познайомилися із новими, утворювали жіночий рід назв професій від чоловічого, виконували практичні завдання (вправи), розповідали  про свою майбутню а на кінець уроку переглянули міні фільм про найпопулярніші професії в Польщі.

13 лютого 2020 року вчитель Черевик І.Т. провела урок-гру в 5 класі на тему «Хто це? Що це?». Діти знайомилися з новими словами, вивчали кольори польською мовою, грали  в гру «Доміно»(на закріплення вивченого). На прикінці уроку учні розмальовували листівки до Дня закоханих.

14 лютого 2020 року на уроках польської мови учні 9-11-х класів знайомилися з поезією кохання відомих польських поетів ХІХ-ХХст.: Адама Міцкевича, Адама Асника, Казимира  Пшерви-Тетмайєра, Марії Павліковської-Ясножевської та Віслави Шимборської.