Урок-квест у шостому класі "Enjoy the station"

11 лютого 2020 р.

Урок-квест у шостому класі

«Enjoy the station»

11 лютого 2020 року учителі англійської мови Никончук А.В, Тараненко Н.П. та Біліченко О. О. провели урок-квест у 6 класі «Enjoy the station».

Клас було поділено на дві команди, на чолі яких, були капітани, обрані іншими учнями класу. Відповідно до назви уроку, завдання учнів полягало у проходженні станцій, кожна з яких містила завдання, що із кожною наступною станцією мало вищий рівень складності. Таким чином, на першій станції на учнів чекало лексичне завдання, друга – перевірила вміння учнів вести діалоги англійською мовою. Третя - містила таємничі коди, що потрібно було розв’язати, працюючи злагоджено та дослухаючись один до одного. Остання станція закликала учнів взяти участь у грі «Хто хоче стати мільйонером?», у якій учні мали відповідати на непрості запитання, виконувати складні завдання, аби врешті здобути омріяний скарб – мільйон карбованців!